Uniwersytet Wrocławski

Biuletyn Informacji Publicznej

Redaktorzy biuletynu

  1. Katarzyna Baraniecka
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: katarzyna.baraniecka@uwr.edu.pl
  2. Agnieszka Barczyk
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: agnieszka.barczyk@uwr.edu.pl
  3. Małgorzata Blichar
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: malgorzata.blichar@uwr.edu.pl
  4. Dominika Buczkowska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: dominika.buczkowska@uwr.edu.pl
  5. Anna Butra
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: anna.butra@uwr.edu.pl
  6. Radosława Bykowska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: radoslawa.bykowska@uwr.edu.pl
  7. Marta Cisek-Lachowicz
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: marta.cisek@uwr.edu.pl
  8. Anna Czekaj
    • Instytucja: Dział Organizacyjny
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: anna.czekaj@uwr.edu.pl
  9. Bożena Dziuba
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: bozena.dziuba@uwr.edu.pl
  10. Marta Filistowicz
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: marta.filistowicz@uwr.edu.pl
  11. Małgorzata Foglińska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: malgorzata.foglinska@uwr.edu.pl
  12. Sławomir Gandurski
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: slawomir.gandurski@uwr.edu.pl
  13. Iwona Garncarczyk
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: iwona.garncarczyk@uwr.edu.pl
  14. Nina Giemza
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: nina.giemza@uwr.edu.pl
  15. Wojciech Głodek
    • Instytucja: Biuro Rektora
    • Stanowisko: samodzielny informatyk / administrator BIP na UWr
    • Telefon: 71 375 2835
    • Fax: 71 372 4030
    • Adres e-mail: wwwadmin@uni.wroc.pl
  16. Karol Greinert
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: karol.greinert@uwr.edu.pl
  17. Beata Gubernator
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: beata.gubernator@uwr.edu.pl
  18. Elżbieta Hańczyc
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: elzbiera.hanczyc@uwr.edu.pl
  19. Małgorzata Jurkiewicz
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: malgorzata.jurkiewicz@uwr.edu.pl
  20. Gabriela Kantecka
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: gabriela.kantecka@uwr.edu.pl
  21. Agata Kreska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: agata.kreska@uwr.edu.pl
  22. Justyna Kulik
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: justyna.kulik@uwr.edu.pl
  23. Jakub Kulpa
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: jakub.kulpa@uwr.edu.pl
  24. Marzena Latuszek
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: marzena.latuszek@uwr.edu.pl
  25. Marzena Leszczyńska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: marzena.leszczynska@uwr.edu.pl
  26. Karolina Liwanowska
    • Instytucja: Dział Organizacyjny
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: karolina.liwanowska@uwr.edu.pl
  27. Marta Łazorczyk-Jurneczko
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: marta.lazorczyk-jurneczko@uwr.edu.pl
  28. Anna Masalska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: anna.masalska@uwr.edu.pl
  29. Renata Michałowska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: renata.michalowska@uwr.edu.pl
  30. Magdalena Milewska-Courtney
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: magdalena.milewska-courtney@uwr.edu.pl
  31. Patrycja Miśków
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: patrycja.miskow@uwr.edu.pl
  32. Dariusz Nowak
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: dariusz.nowak@uwr.edu.pl
  33. Marek Nowakowski
    • Instytucja: Biuro Projektów Zagranicznych
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: marek.nowakowski@uwr.edu.pl
  34. Beata Obuchowska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: beata.obuchowska@uwr.edu.pl
  35. Marta Opszalska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: marta.opszalska@uwr.edu.pl
  36. Agnieszka Pająk
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: agnieszka.pajak@uwr.edu.pl
  37. Katarzyna Pawełczyk
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: katarzyna.pawelczyk@uwr.edu.pl
  38. Joanna Prochorowicz
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: joanna.prochorowicz@uwr.edu.pl
  39. Aurelia Przyborska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: aurelia.przyborska@uwr.edu.pl
  40. Grzegorz Przybysz
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: grzegorz.przybysz@uwr.edu.pl
  41. Joanna Raczyńska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: joanna.raczynska@uwr.edu.pl
  42. Jolanta Raczyńska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: jolanta.raczynska@uwr.edu.pl
  43. Katarzyna Radke
    • Instytucja: Dział Organizacyjny
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: katarzyna.radke@uwr.edu.pl
  44. Izabela Radziszewska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: izabela.radziszewska@uwr.edu.pl
  45. Michał Rainczuk
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: michal.rainczuk@uwr.edu.pl
  46. Joanna Różycka
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: joannarozycka@uwr.edu.pl
  47. Agata Sałamaj
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: agata.salamaj@uwr.edu.pl
  48. Małgorzata Skiba
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: malgorzata.skiba@uwr.edu.pl
  49. Hanna Skornowicz
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: hanna.skornowicz@uwr.edu.pl
  50. Aleksandra Stachowiak
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: aleksandra.stachowiak@uwr.edu.pl
  51. Władysław Szczerba
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: wladyslaw.szczerba@uwr.edu.pl
  52. Agata Walczak-Kaszuba
    • Instytucja: Biuro Rektora
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: agata.walczak-kaszuba@uwr.edu.pl
  53. Łukasz Wierszyłło
    • Instytucja: Uniwersytet Wrocławski. Wydział Filologiczny
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: lukasz.wierszyllo@uwr.edu.pl
  54. Marta Woźniak
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: martawozniak@uwr.edu.pl
  55. Marta Woźniak
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: marta.wozniak@uwr.edu.pl
  56. Dorota Zielińska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: dorotazielinska@uwr.edu.pl
Metryczka
  • wytworzono:
    12-12-2014
    przez: Wojciech Głodek
  • opublikowano:
    12-12-2014 13:02
    przez: Wojciech Głodek
  • podmiot udostępniający:
    Uniwersytet Wrocławski
    odwiedzin: 2399
Dane jednostki:

Uniwersytet Wrocławski
50-137 Wrocław
ul. Plac Uniwersytecki 1
NIP: 8960005408 REGON: 000001301
Numer konta: 71 1090 2503 0000 0006 3000 0004

Dane kontaktowe:

tel.: 71 375 22 15, 71 375 20 11
fax: 71 344 34 21
e-mail: rektor@uni.wroc.pl

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×